Rohože

Rohože z keramických vláken

Sortiment jehlovaných rohoží Fiberfrax Durablanket ( dříve též označován jako Sibral STANDARD nebo Sibral SUPER ) je vyráběn ze žárovzdorných vláken Fiberfrax a poskytuje efektivní řešení pro různé vysokoteplotní aplikace. Výrobky Fiberfrax Durablanket nabízejí vynikající izolační vlastnosti, skvělou chemickou stálost, flexibilitu a odolnost. Tyto výrobky jsou absolutně bez jakýchkoli organických částí, a tím si zachovávají svojí pevnost, pružnost a tepelné vlastnosti v mnoha pracovních prostředích bez toho, aby vytvářely vedlejší zplodiny. Rohože Fiberfrax Durablanket jsou na současném trhu jedním z nejvšestraněji používaným produktem, který je k dispozici v široké škále objemových hmotností a tlouštěk.

TYPICKÉ APLIKACE: vysokoteplotní vyzdívky různých typů pecí, izolace kotlů, potrubí a rozvodů, vysokoteplotní těsnění a uzávěry.

  Rohož Fiberfrax S - 1250°C ( Sibral STANDARD )
  Rohož Fiberfrax Z - 1400°C ( Sibral SUPER )
  Rohož Fibermax - 1600°C
  Rohož Fiberfrax SP Mat - 1250°C
  Rohož Fiberfrax Moist pak - 1100°C
Rohože z bio vláken

Rohože Insulfrax a Isofrax ( dříve též označovány jako Sibral BIOCLASSIC nebo Sibral BIOEXTRA ) jsou lehké jehlované rohože vyráběné rozvlákněním oxidů alkalických zemin a křemíku a poskytují účinná řešení pro různé vysokoteplotní aplikace. Rohože Insulfrax S jsou absolutně bez jakýchkoli organických částí, a tím si zachovávají svojí pevnost, pružnost a tepelné vlastnosti v mnoha pracovních prostředích bez toho, aby vytvářely vedlejší zplodiny. Rohože se vyrábí v široké škále objemových hmotností a tlouštěk. Rohože Insulfrax S Blankets mohou být použity v různých aplikacích a jsou speciálně vhodné pro použití jako vysokoteplotní zábaly a tepelné štíty.

TYPICKÉ APLIKACE: vysokoteplotní zábaly a tepelné štíty, izolace potrubí v teplárnách a elektrárnách, izolace komínů, vedení a potrubí, pasivní protipožární ochrana, tepelné štíty.

  Rohož INSULFRAX LTX (Sibral BioClasic)
  Rohož Insulfrax SF s hliníkovou folií - 1200°C
  Rohož INSULFRAX LTX SF s hliníkovou folií (1200°C)
  Rohož Insulfrax SP Mat - 1250°C
  Rohož Isofrax - 1260°C ( Sibral Bioextra)
  Rohož Isofrax 1400°C
Katalogy