Desky

Desky z Keramických vláken

Desky Fiberfrax Duraboard 120 a 140 jsou vyráběny ze žárovzdorných keramických vláken, smíchaných se speciálně vybranými anorganickými a organickými pojivy, čímž se získávají pevné desky s vynikajícími vlastnostmi. Desky Duraboard 120ZK a 140ZK je velmi snadné řezat pomocí standardních nástrojů. Tyto desky vynikají vysokou pevností a tuhostí spolu s výbornými izolačními schopnostmi a stabilitou ve vysokých teplotách. Desky Duraboard 120LD a 140LD jsou pak především vhodné pro aplikace, kde je požadavek na nižší obsah izolací produkovaných spalin anebo tam, kde je požadováno velmi přesné mechanické opracování. Desky Fiberfrax Duraboard jsou nabízeny v široké škále velikostí a tlouštěk.

TYPICKÉ APLIKACE: Pevná žárovzdorná těsnění a uzávěry, tepelné štíty, vyzdívky spalovacích komor plynových kotlů

  Desky Duraboard 120 ZK & LD ( Sibral STANDARD )
  Desky Duraboard 140 ZK & LD ( Sibral SUPER )
  Desky Duraboard 1500 & 1600
Desky z bio vláken

Desky Insulfrax jsou vyráběny z vláken Insulfrax, smíchaných se speciálně vybranými anorganickými a organickými pojivy, čímž se získávají pevné desky s vynikajícími vlastnostmi. Desky Insulfrax 110ZK je velmi snadné řezat pomocí standardních nástrojů. Tyto desky vynikají vysokou pevností a tuhostí spolu s výbornými izolačními schopnostmi a stabilitou ve vysokých teplotách. Desky Insulfrax 110LD jsou pak především vhodné pro aplikace, kde je požadavek na nižší obsah izolací produkovaných spalin anebo tam, kde je požadováno velmi přesné mechanické opracování. Desky Insulfrax jsou nabízeny v široké škále velikostí a tlouštěk.

TYPICKÉ APLIKACE: Pevná žárovzdorná těsnění a uzávěry, tepelné štíty, vyzdívky spalovacích komor plynových kotlů

  Bloky Insulfrax 80 & 110
  Desky Insulfrax 110 ZK & 110LD
  Desky Isofrax 120ZK & 120LD
Desky vyráběné kombinací vláken, vysokoobjemové a speiální desky

Speciální desky jsou vyráběny z různých druhů vláken rozmíchaných s organickými a anorganickými druhy pojiv. kombinací těchto dvou složek se vyráběji desky pro speciální využití. ( více v technickém listu)

  Desky CT & 1010
  Desky Millboard 85K, 120K, 85KB, 110MT, 120WT
  Desky Silplate 1108, 1112, 1308
Katalogy