Žárovzdorné tmely a lepidla

Keramický žárovzdorný Tmel VS-K 1200°C & 1500°C

Tmel VS-K je husté, nestékavé konzistence, složený výhradně z anorganických surovin. Neobsahuje žádné organické látky či jiné hořlavé příměsi, které by se během sušení a temperování dodatečně vypalovaly, případně mohly uvolňovat hořlavé nebo výbušné plyny.

Tmel je určen pro lepení všech druhů lehkých tepelně izolačních materiálů vyrobených na bázi keramického vlákna tam, kde teplota lepeného spoje nepřesáhne 1100°C.Mimo vzájemné spojování stejných druhů materiálů z keramických vláken je možné tyto lepit na podklady, které mohou být ze všech druhů šamotových staviv, tvrzených desek z anorganických vláken (z kalciumsilikátu, azbestocementu, struskových vláken apod.)

  Žárovzdorný tmel VSK 1200
  Žárovzdorný tmel VSK 1500
Žárovzdorná lepidla Fixwool

Lepidla Fixwool Adhesives jsou speciálně vyvinuty pro použití společně s mnoha vláknitými izolačními výrobky společnosti Unifrax. Fixwool 1000, FX, C25 and CPL se používají k lepení rohoží, papíru, plstí, desek a modulů na různé kovové podklady nebo na povrchy z tradičních žárovzdorných vyzdívek.

TYPICKÉ APLIKACE: Fixwool 1000 - lepení rohoží, desek a papíru do 1000°C Fixwool FX - lepení rohoží, desek a papíru do 1300°C Fixwool C25 - lepení, tmelení modulů do 1350°C, lepení cihel Fixwool CPL - lepení, tmelení modulů od 900°C do 1500°C, lepení cihel

  Žárovzdorné lepidla Fixwool
Katalogy