Izolační pásky

Keramická páska & samolepící keramická páska (1200°C)
Keramické pásky jsou tkané pásky vyráběné z příze na bázi keramických vláken s tepelnou odolností do 1200 ° C. Varianta se samolepící vrstvou umožňuje snadnější a rychlejší instalaci těsnění na okenní panely nebo rámy pecních dveří a krbových dvířek. Hotový výrobek je standardně dodáván na cívkách v délkách 50, 100 nebo 200 běžných metrů.
  Keramická páska
Skleněná páska & skleněná samolepící páska (500°C)
Skleněné pásky jsou tkané pásky vyráběné ze skleněné příze na bázi B-Al-Si skla typu E s teplelnou odolností až do 650 ° C. Varianta se samolepící vrstvou umožňuje snadnější a rychlejší instalaci těsnění na okenní panely nebo rámy pecních dveří a krbových dvířek. Impregnace speciálním černým vysoceodolným barvivem (na vyžádání) zlepšuje výrazně vzhled a funkčnost výrobku. Pletené pásky šíře 10, 15, 18, 20, 30 a 50 mm o vyšší měkkosti a pružnosti jsou (na přání zákazníka) také k dispozici . Hotový výrobek je standardně dodáván na cívkách v délkách 50, 100 nebo 200 běžných metrů.
  Skleněná páska
Silika páska & silika samolepící páska (1200°C)
Silika pásky jsou tkané pásky z vysoce kvalitní křemičité příze s tepelnou odolností do 1200 ° C. Varianta se samolepící vrstvou umožňuje snadnější a rychlejší instalaci těsnění na okenní panely nebo rámy pecních dveří a krbových dvířek. Impregnace speciálním černým vysoceodolným barvivem (na vyžádání) zlepšuje výrazně vzhled a funkčnost výrobku. Hotový výrobek je standardně dodáván na cívkách v délkách 50 nebo 100 běžných metrů.
  Silika páska
Katalogy