FyreWrap

FyreWrap - rohože

FyreWrap blanket je kompletně bezorganická, flexibilní a lehká vysokoteplotní izolační rohož, speciálně navržená pro pasivní protipožární aplikace a pro použití v systémech FyreWrap. Výsledkem vhodného způsobu výroby vláken v kombinaci s prošitím je materiál s vysokou pevností v tahu, který má vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti, je chemicky stabilní a neztrácí své vlastnosti ani v prostředích s vysokou vlhkostí.

FyreWrap rohož poskytuje protipožární izolaci pro širokou škálu aplikací a systémů, včetně systémů, které mají odolávat celulózním a uhlovodíkovým požárům. Tenký a lehký systém kombinuje prvky flexibility a snadné instalace což vede především ke snižení nákladů na instalaci a ke snížení hmotnosti.

  FyreWrap Rohože
FyreWrap - protipožární ochrana kabelů

FyreWrap „izolace kabelů“ je tenký, flexibilní izolační systém určený pro protipožární ochranu zejména kabelových cest & potrubí. Systém FyreWrap zajišťuje funkčnost elektrického obvodu i v critických situacích například při vzniku vnějšího „uhlovodíkového“ požáru.FyreWrap „izolace kabelů“ je systém, který je schválen rovněž v souladu s protipožárními požadavky API & ExxonMobil , vyžadovaných v petrochemickém průmyslu. Testován na ASTM E-1725 a ASTM E-1529

  FyreWrap ochrana kabelů
FyreWrap IG Páska
  FyreWrap IG Páska
Katalogy