Rotaflex

Tepelné pásy EKO plus
EKO je určen pro všechny druhy nezatížených tepelných a zvukových izolací, podlah na dřevěných polštářích, zavěšených stropů a pro zvýšení tlumení zvuku v dutinách půdních prostorů, pro nepochozí izolací stropů neobytných posledních podlaží.
  Tepelné pásy EKO plus
Tepelné pásy TP01 & TP03
Pro všechny druhy nezatížených tepelných a zvukových izolací, podlah na dřevěných polštářích, zavěšených stropů a pro zvýšení tlumení zvuku v dutinách půdních prostorů, (zvýšení tepelných a zvukových schopností) pro nepochozí izolaci stropů neobytných posledních podlaží. Akustických a tepelných vlastností lze využít pro technická a stavební zařízení jako pohltivá výplň podhledů a střešních plášťů.
  Tepelné pásy TP01 & TP03
UNI-deska-víceúčelová izolační deska

Použitelné ve stavebnictví jako tepelná a zvuková izolace mezi krokve šikmých střech, nezatížených podlah, podlah na dřevěných polštářích, zavěšených stropů, dutin půdních prostorů a také netypizovaných vnitřních příček. Tento výrobek je možno obdržet v rozměrech: 625 x 1250, 600 x 1250 mm. Výrobky se dodávají v balení na paletách „Big-bag“ - 12 balení jednoho rozměru na paletě. Po dohodě je možná dodávka volně ložená. Palety jsou nevratné.

  UNI-deska-víceúčeolová izolační deska
Krokvové pásy KP01 & KP02
Tepelná a zvuková izolace větraných a nevětraných šikmých střech s běžnou roztečí krokví a obytných kontejnerů. Pro vytvoření účinného izolačního systému v šikmých střechách je nutné použití kvalitních pojistných hydroizolačních folií. Stlačené balení zajišťuje úspory přepravních a skladovacích nákladů. Výrobky se dodávají v balení na paletách „Big-bag“ - 18 rolí jednoho rozměru na paletě. Po dohodě je možná dodávka volně ložená.
  Krokvové pásy KP01 & KP02
Příčkové pásy PP01
Zvuková a protipožární izolace vnitřních stavebních prvků (příčky, podhledy). V systému KNAUF a RIGIPS jsou svými rozměry určeny, společně s kovovými C profily 50, 75, 100 mm a sádrokartonovými deskami typu F, pro lehké příčky s požární odolností 30 minut. Výrobky se dodávají v balení na paletách „Bigbag“ - 18 rolí jednoho rozměru na paletě. Po dohodě je možná dodávka volně ložená.
  Příčkové pásy PP01
Příčkové desky PDL 01
Tvarově stálé desky pro zvukovou a tepelnou izolaci vnitřních stavebních prvků. V systému suché vestavby jsou svými rozměry určeny, společně s kovovými C profily 50, 75, 100 mm a sádrokartonovými deskami typu F, pro lehké příčky s požární odolností 30 minut. Desky jsou použitelné i pro izolaci obytných kontejnerů. Výrobky se dodávají v balení na paletách „Big-bag“ - 12 balení jednoho rozměru na paletě. Po dohodě je možná dodávka volně ložená.
  Příčkové desky PDL 01
Fasádní desky FDL 01
Výrobky jsou určeny k tepelné a zvukové izolaci lehkých obvodových plášťů z kovových kazetových profilů bez omezení výšky budovy. Desky jsou trvale hydrofobní. Výrobky se dodávají v balení na paletách „Big-bag“ - 12 balení jednoho rozměru na paletě. Po dohodě je možná dodávka volně ložená.
  Fasádní desky FDL 01
Fasádní desky FD 01 & FD 02
Tepelná a zvuková izolace dvouplášťových větraných fasád s mechanickým upevněním. Izolace není limitována výškou budovy. Lze použít pro opláštění s kovovými, plastovými, dřevěnými, keramickými, případně jinými materiály bez omezení výšky budovy. Výrobky jsou kašírovány netkanou skelnou textilií a jsou trvale hydrofobní. Výrobky se dodávají v balení na paletách „Big-bag“ - 12 balení jednoho rozměru na paletě. Po dohodě je možná dodávka volně ložená. Palety jsou nevratné.
  Fasádní desky FD 01 & FD 02
Desky TSPS 02 pro útlum kročejového hluku
Zvukově a tepelně izolační desky pro zajištění kročejové a vzduchové neprůzvučnosti plovoucích podlah. Desky jsou vhodné pro těžké betonové plovoucí podlahy s normálním zatížením do 2,0 kN/m2. Výrobky se dodávají v balení na paletách „Big-bag“ - 12 balení jednoho rozměru na paletě. Po dohodě je možná dodávka volně ložená.
  Desky TSPS 02 pro útlum kročejového hluku
Desky TSPT 02 pro útlum kročejového hluku
Zvukově a tepelně izolační desky pro zajištění kročejové a vzduchové neprůzvučnosti plovoucích podlah s vyšším zatížením. Desky jsou vhodné do těžkých plovoucích podlah. V suchých montovaných sádrokartonových podlahách systému KNAUF zabezpečují útlum kročejového hluku 30 dB. Výrobky se dodávají v balení na paletách „Big-bag“ - 12 balení jednoho rozměru na paletě. Po dohodě je možná dodávka volně ložená.
  Desky TSPT 02 pro útlum kročejového hluku
Akustické desky ADP 01 s netkanou skelnou rohoží
Desky pro zvukovou a tepelnou izolaci jednostranně kašírované černou netkanou textilií. S obkladovými děrovanými materiály vytvářejí izolaci pro akustické stěny a stropy. Jsou vhodné také pro tepelné a zvukové izolace klimatizačních zařízení. Výrobky se dodávají v balení na paletách „Big-bag“ - 12 balení jednoho rozměru na paletě. Po dohodě je možná dodávka volně ložená.
  Akustické desky ADP 01 s netkanou skelnou rohoží
Akustické Desky AD 01
Desky pro zvukovou a tepelnou izolaci. S obkladovými děrovanými ma teriály vytvářejí izolaci vhodnou pro akustické stěny a stropy. Výrobky se dodávají v balení na paletách „Big-bag“ - 12 balení jednoho rozměru na paletě. Po dohodě je možná dodávka volně ložená.
  Akustické Desky AD01
Katalogy